Inline Entity Form (7.x-1.6) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Quantity
mn: Тоон

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: node
mn: зангилаа

en: !name field is required.
mn: !name талбар шаардлагатай.
