Inline Entity Form (7.x-1.6) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: node
pa: ਨੋਡ
