Inline Entity Form (7.x-1.7) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: term
eu: terminoa

en: Active
eu: Aktiboa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Fields
eu: Eremuak

en: Contains
eu: Edukia

en: Details
eu: Xehetasunak

en: node
eu: nodoa

en: Clone
eu: Klonatu

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: !name field is required.
eu: !name eremua beharrezkoa da.

en: nodes
eu: nodoak

en: Autocomplete matching
eu: Patekatu osatze automatikoa

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin

en: @label title
eu: @label izenburua
