Inline Entity Form (7.x-1.7) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Active
ka: აქტიური

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Fields
ka: ველები

en: Contains
ka: შეიცავს

en: Details
ka: დეტალები

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: !name field is required.
ka: !name ველი სავალდებულოა.
