Inline Entity Form (7.x-1.7) - en to sk translation catalogue (71 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Total
sk: Celkom

en: term
sk: termín

en: Active
sk: Aktívny

en: Published
sk: Zverejnené

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Fields
sk: Polia

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Sort order
sk: Zoradenie

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Price
sk: Cena

en: node
sk: obsah

en: SKU
sk: Kód tovaru

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Clone
sk: Klonovať

en: terms
sk: termíny

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: !name field is required.
sk: Pole !name je povinné.

en: nodes
sk: obsahy

en: Line item label
sk: Nadpis riadkovej položky

en: Autocomplete matching
sk: Zhody pre samodokončovanie

en: Starts with
sk: Začína s

en: @label title
sk: @label názov

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
sk: Vyberte si metódu, ktorá sa použije na získanie návrhov pre samodokončovanie. Uvedomte si, že <em>Obsahuje</em> môže spôsobiť problémy s výkonom na stránkach s tisíckami uzlov.

en: Unit price
sk: Jednotková cena

en: You must specify a whole number for the quantity.
sk: Pre množstvo je potrebné zadať celé číslo.

en: You must specify a positive number for the quantity
sk: Pre množstvo je potrebné zadať pozitívne číslo.

en: This SKU is already in use and must be unique. Please supply another value.
sk: Táto SKU sa už používa a musí byť jedinečná. Uveďte inú hodnotu.

en: entity
sk: entita

en: The SKU %sku contains invalid characters.
sk: SKU %sku obsahuje neplatné znaky.

en: entities
sk: entity

en: Provides a widget for inline management (creation, modification, removal) of referenced entities.
sk: Poskytuje widget na inline správu (vytváranie, modifikáciu, odstraňovanie) referenčných entít.

en: Line item details
sk: Údaje o položke

en: Supply the line item label to be used for this line item.
sk: Uveďte označenie položky, ktoré sa má použiť pre túto položku.

en: The quantity of line items.
sk: Množstvo riadkových položiek.

en: Auto generate the product title
sk: Názov produktu vygenerovať automaticky

en: This will hide the title input field and generate the title by appending any available attributes to the @entity title.
sk: Toto skryje vstupné pole pre názov a vytvorí názov pripojením všetkých dostupných atribútov k názvu @entity.

en: Variation title
sk: Názov variantu

en: Supply a unique identifier using letters, numbers, hyphens, and underscores. Commas may not be used.
sk: Zadajte jedinečný identifikátor použitím písmen, číslic, pomlčiek a podčiarkovníkov. Čiarky nemôžu byť použité.

en: Add new @type_singular
sk: Pridať nový @type_singular

en: Will be auto-generated when the form is saved.
sk: Vygeneruje sa automaticky po uložení formulára.

en: You have added @entities_count out of @cardinality_count allowed @label.
sk: Pridali ste @entities_count z @cardinality_count povolených @label.

en: Add existing @type_singular
sk: Pridať existujúci @type_singular

en: Add @type_singular
sk: Pridať @type_singular

en: The selected @label has already been added.
sk: Vybraný @label už bol pridaný.

en: The selected @label is not valid.
sk: Vybraný @label nie je platný.

en: Allow users to add existing @label.
sk: Povoliť používateľom pridať existujúce @label.

en: Delete referenced @label when the parent entity is deleted.
sk: Odstrániť odkazované @label ak sa odstráni ich rodičovská entita.

en: Inline entity form - Single value
sk: Inline formulár entity - Jedna hodnota

en: Inline entity form - Multiple values
sk: Inline formulár entity - Viaceré hodnoty

en: Are you sure you want to remove %label?
sk: Naozaj chcete odstrániť %label?

en: Delete this @type_singular from the system.
sk: Odstrániť @type_singular zo systému.

en: Update @type_singular
sk: Upraviť @type_singular

en: Create @type_singular
sk: Pridať @type_singular

en: Are you sure you want to remove this line item?
sk: Naozaj chcete túto položku odstrániť?

en: Override labels
sk: Prepísať označenia

en: Singular label
sk: Singulárne označenie

en: Plural label
sk: Plurálne označenie

en: Allow users to add new @label.
sk: Povoliť používateľom pridať nový @label.

en: Clone @type_singular
sk: Klonovať @type_singular

en: Allow users to clone @label.
sk: Umožniť používateľom klonovať @label.
