Inline Entity Form (7.x-1.8) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: ID
az: İD

en: term
az: termin

en: Active
az: Aktiv

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Fields
az: Sahələr

en: Contains
az: Tərkibində

en: Sort order
az: Sırala

en: Details
az: Detallar

en: node
az: material

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: nodes
az: nodlar

en: Autocomplete matching
az: Avtomatik tamamlama uyğunluğu

en: Starts with
az: ilə başlayır
