Inline Entity Form (7.x-1.8) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Total
bg: Общо

en: Active
bg: Активен

en: Published
bg: Публикувано

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Details
bg: Детайли

en: Price
bg: Цена

en: node
bg: възел

en: !name field is required.
bg: !name полето е задължително.
