Inline Entity Form (7.x-1.8) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Type
is: Slag

en: Cancel
is: Avlýs

en: Remove
is: Tak burtur

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Name
is: Navn

en: Active
is: Virkin

en: Published
is: Útgivið

en: Details
is: Nágreining

en: node
is: noda

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: !name field is required.
is: Reinin !name er kravd.
