Inline Entity Form (7.x-1.8) - en to he translation catalogue (34 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Quantity
he: כמות

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Total
he: סך הכל

en: term
he: סיווג

en: Active
he: פעיל

en: Published
he: מפורסם

en: Vocabulary
he: מילון

en: Fields
he: שדות

en: Contains
he: מכיל

en: Sort order
he: סדר מיון

en: Details
he: פרטים

en: Price
he: מחיר

en: node
he: פריט תוכן

en: SKU
he: מק"ט

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Clone
he: שכפול

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: nodes
he: פריטי תוכן (nodes)

en: Autocomplete matching
he: השלמה אוטומטית

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: Unit price
he: מחיר ליחידה

en: Variation title
he: כותרת וריאציה

en: Add new @type_singular
he: הוספת @type_singular

en: Will be auto-generated when the form is saved.
he: יווצר אוטומטית בעת שמירת הטופס.
