Inline Entity Form (7.x-1.8) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Active
ps: فعال

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Details
ps: سپړنې

en: Attributes
ps: ځانتياوې
