Inline Entity Form (7.x-1.8) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: Active
sq: Aktiv

en: Published
sq: Publikuar

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Details
sq: Hollësi

en: node
sq: nyjë

en: !name field is required.
sq: Fusha !name është e detyrueshme.
