Inline Entity Form (7.x-1.8) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Total
sr: Укупно

en: ID
sr: ИД

en: Sort order
sr: Редослед сортирања

en: Price
sr: Цена

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: !name field is required.
sr: Морате да попуните поље !name.

en: Autocomplete matching
sr: Поклапање са аутоматски попуњеним пољем

en: Unit price
sr: Цена по јединици
