Inline Entity Form (7.x-1.8) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Details
ta: விபரங்கள்

en: node
ta: கணு
