Inline Entity Form (7.x-1.8) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Quantity
te: పరిమాణం

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Total
te: మొత్తం

en: Details
te: వివరాలు

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: !name field is required.
te: !name అనే ఖాళీ తప్పనిసరి.
