Inline Entity Form (7.x-1.9) - en to cy translation catalogue (23 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Name
cy: Enw

en: Total
cy: Cyfanswm

en: Active
cy: Gweithredol

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Fields
cy: Meysydd

en: Contains
cy: Yn cynnwys

en: Sort order
cy: Dosbarthu trefn

en: Details
cy: Manylion

en: Price
cy: Pris

en: node
cy: nod

en: Clone
cy: Clôn

en: !name field is required.
cy: Mae maes !name yn ofynnol.

en: Starts with
cy: Dechrau gyda

en: @label title
cy: pennawd @label
