Inline Entity Form (7.x-1.9) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Active
gu: સક્રિય

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Details
gu: વિગતો

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: Unpublished
gu: અપ્રકાશિત

en: Starts with
gu: સાથે શરૂ થાય છે
