Inline Entity Form (7.x-1.9) - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Total
lt: Iš viso

en: Active
lt: Aktyvus

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Contains
lt: Turi

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Details
lt: Išsamiai

en: Price
lt: Kaina

en: node
lt: mazgas

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Line item label
lt: Linijos elemento etiketė

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
lt: Pasirinkite metodą naudojamą surinkti siūlomos pabaigos siūlymus.Atminkite, kad <em>Turi</em> gali sukelti veikimo klaidų svetainėms turinčioms tūkstančius mazgų.

en: Unit price
lt: Vieneto kaina

en: You must specify a positive number for the quantity
lt: Kiekį turite nurodyti kaip teigiamą skaičių

en: Supply a unique identifier using letters, numbers, hyphens, and underscores. Commas may not be used.
lt: Įrašykite unikalų identifikatorių, galima naudoti raides, skaičius, brūkšnelius, pabraukimus. Kablelių naudoti negalima.

en: Add new @type_singular
lt: Pridėti naują @type_singular

en: Create @type_singular
lt: Sukurti @type_singular
