Inline Entity Form (7.x-1.9) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Quantity
sl: Količina

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Active
sl: Aktiven

en: Published
sl: Objavljeno

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Price
sl: Cena

en: node
sl: vozlišče

en: !name field is required.
sl: Polje !name je obvezno.
