Inline Entity Form (7.x-1.9) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Cancel
ta: விலகு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Quantity
ta: அளவு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Sort order
ta: ஒழுங்கு வரிசை

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: node
ta: கணு

en: Clone
ta: போலிகை

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: !name field is required.
ta: !name புலம் தேவையானது.

en: Starts with
ta: தொடங்குகிறது
