Inline Entity Form (7.x-1.9) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: term
be: тэрмін

en: Active
be: Актыўна

en: Published
be: Апублікавана

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Fields
be: Палі

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Details
be: Падрабязна

en: node
be: матэрыял

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: !name field is required.
be: !name – абавязковае поле.

en: nodes
be: матар'ялы

en: Autocomplete matching
be: Аўтадапаўненне супадзенняў

en: Starts with
be: Пачынаецца з
