Inline Entity Form (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Edit
ca: Edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler suprimir %title?

en: Fields
ca: Camps

en: Sort order
ca: Ordre de classificació

en: Details
ca: Detalls

en: Price
ca: Preu

en: Attributes
ca: Atributs

en: Line item label
ca: Etiqueta de la línia de comanda

en: Unit price
ca: Preu unitari
