Inline Entity Form (7.x-1.9) - en to el translation catalogue (30 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: term
el: όρος

en: Active
el: Ενεργό

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Fields
el: Πεδία

en: Contains
el: Περιέχει

en: Sort order
el: Σειρά ταξινόμησης

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Price
el: Tιμή

en: node
el: κόμβος

en: SKU
el: Κωδικός

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: !name field is required.
el: Το πεδίο !name είναι απαραίτητο.

en: Autocomplete matching
el: Ταύτιση αυτόματης συμπλήρωσης

en: Starts with
el: Αρχίζει με

en: @label title
el: @label τίτλος
