Inline Entity Form (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (56 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Total
hu: Mindösszesen

en: ID
hu: Azonosító

en: term
hu: kifejezés

en: Active
hu: Aktív

en: Published
hu: Közzétéve

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Fields
hu: Mezők

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: Sort order
hu: Rendezési sorrend

en: Details
hu: Részletek

en: Price
hu: Ár

en: node
hu: tartalom

en: SKU
hu: Cikkszám

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: terms
hu: kifejezések

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: nodes
hu: tartalmak

en: Line item label
hu: Tétel címke

en: Autocomplete matching
hu: Automatikus kiegészítés módja

en: Starts with
hu: Ezzel kezdődik

en: @label title
hu: @label cím

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
hu: Az automatikus kiegészítés ajánlási módjának kiválasztása. Megjegyzendő, hogy a <em>Tartalmazza</em> lehetőség kiválasztása teljesítményproblémákat okozhat a több ezer entitással rendelkező webhelyeken.

en: Unit price
hu: Egységár

en: You must specify a whole number for the quantity.
hu: A mennyiséghez egész számot kell megadni.

en: You must specify a positive number for the quantity
hu: A mennyiséghez pozitív számot kell megadni

en: This SKU is already in use and must be unique. Please supply another value.
hu: Ez a cikkszám már használatban van, és egyedinek kell lennie. Másik értéket kell megadni.

en: entity
hu: entitás

en: The SKU %sku contains invalid characters.
hu: Érvénytelen karaktereket tartalmaz a következő cikkszám: %sku

en: entities
hu: entitások

en: Inline Entity Form: %type
hu: Beágyazott entitás űrlap: %type

en: Inline Entity Form
hu: Beágyazott entitás űrlap

en: Provides a widget for inline management (creation, modification, removal) of referenced entities.
hu: Egy felületi elemet biztosít a hivatkozott entitások tartalomba illesztésének kezeléséhez (létrehozás, módosítás, eltávolítás).

en: Add new @type_singular
hu: Új @type_singular hozzáadása

en: Save @type_singular
hu: @type_singular mentése

en: variation
hu: változat

en: variations
hu: változatok

en: You have added @entities_count out of @cardinality_count allowed @label.
hu: @entities_count / @cardinality_count engedélyezett @label hozzáadva.

en: Add existing @type_singular
hu: Meglévő @type_singular hozzáadása

en: Add @type_singular
hu: @type_singular hozzáadása

en: The selected @label has already been added.
hu: A kiválasztott @label már hozzá lett adva.

en: The selected @label is not valid.
hu: A kiválasztott @label érvénytelen.

en: @label image
hu: @label kép

en: Allow users to add existing @label.
hu: Már létező @label hozzáadását teszi lehetővé a felhasználóknak.

en: Delete referenced @label when the parent entity is deleted.
hu: A hivatkozott @label törlése szülő entitásának törlésekor.

en: Delete this @type_singular from the system.
hu: @type_singular törlése a rendszerből
