Inline Entity Form (7.x-1.4) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Quantity
mr: प्रमाण

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Total
mr: एकूण

en: ID
mr: आय डी

en: Active
mr: सक्रिय

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Price
mr: किंमत

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
