Inline Entity Form (7.x-1.9) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: node
ug: نۇقتا

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش
