Inline Entity Form Preview (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ca: - Cap -

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Default
ca: Per defecte

en: Fields
ca: Camps

en: View mode
ca: Mode de visualització
