Inline Entity Form Preview (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: - None -
cs: - Nic -

en: Preview
cs: Náhled

en: Default
cs: Výchozí

en: Fields
cs: Pole

en: View mode
cs: Režim zobrazení
