Inline Entity Form Preview (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Fields
el: Πεδία

en: View mode
el: Τρόπος προβολής
