Inline Entity Form Preview (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Fields
eo: Kampoj

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
