Inline Entity Form Preview (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: - None -
et: - Puudub -

en: Preview
et: Eelvaade

en: Default
et: Vaikimisi

en: Fields
et: Väljad

en: View mode
et: Kuvarežiim
