Inline Entity Form Preview (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Preview
gl: Vista previa

en: Default
gl: Predeterminado

en: Fields
gl: Campos

en: View mode
gl: Modo de vista
