Inline Entity Form Preview (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Preview
hu: Előnézet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Fields
hu: Mezők

en: View mode
hu: Nézetmód
