Inline Entity Form Preview (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Preview
oc: Apercebut

en: Default
oc: Per defaut

en: Fields
oc: Camps

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
