Inline Entity Form Preview (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Preview
sk: Náhľad

en: Default
sk: Predvolené

en: Fields
sk: Polia

en: View mode
sk: Režim zobrazenia
