Inline Entity Form Preview (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: - None -
vi: - Không -

en: Preview
vi: Xem trước

en: Default
vi: Mặc định

en: Fields
vi: Các trường

en: View mode
vi: Chế độ hiển thị
