Inline Entity Form Preview (7.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Preview
ar: معاينة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Fields
ar: الحقول

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
