Inline Entity Form Preview (7.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Default
be: Прадвызначана

en: Fields
be: Палі

en: View mode
be: Лад выгляду
