Inline Entity Form Preview (7.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
