Inline Entity Form Preview (7.x-1.0-beta3) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Preview
de: Vorschau

en: Default
de: Standard

en: Fields
de: Felder

en: View mode
de: Ansichtsmodus
