Inline Entity Form Preview (7.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Fields
fa: فیلدها

en: View mode
fa: نحوه نمایش
