Inline Entity Form Preview (7.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Default
fi: Oletus

en: Fields
fi: Kentät

en: View mode
fi: Näyttötila
