Inline Entity Form Preview (7.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: Preview
id: Pratinjau

en: Default
id: Bawaan

en: Fields
id: Bidang isian

en: View mode
id: Modus tampilan
