Inline Entity Form Preview (7.x-1.0-beta3) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Preview
it: Anteprima

en: Default
it: Predefinito

en: Fields
it: Campi

en: View mode
it: Modo di visualizzazione
