Inline Entity Form Preview (7.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: Preview
ja: プレビュー

en: Default
ja: デフォルト

en: Fields
ja: フィールド

en: View mode
ja: ビュー・モード
