Inline Entity Form Preview (7.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: - None -
lt: - Joks -

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Fields
lt: Laukeliai

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
