Inline Entity Form Preview (7.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Fields
lv: Lauki

en: View mode
lv: Skata režīms
