Inline Entity Form Preview (7.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Default
ru: По умолчанию

en: Fields
ru: Поля

en: View mode
ru: Режим просмотра
