Inline Entity Form Preview (7.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Default
tr: Varsayılan

en: Fields
tr: Alanlar

en: View mode
tr: Görünüm kipi
