Inline Entity Form Preview (7.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Default
uk: Базово

en: Fields
uk: Поля

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Fallback view mode
uk: Резервний режим перегляду
