Inline Entity Form Preview (7.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Preview
fr: Aperçu

en: Default
fr: Par défaut

en: Fields
fr: Champs

en: View mode
fr: Mode d'affichage
